Training Doeltaal = Leertaal

Hoe zorg je dat je de doeltaal (Frans of Duits) gebruikt in je les, zonder dat je je leerlingen kwijtraakt? Sebastiaan Dönszelmann neemt je mee en geeft inzichten in wat effectief doeltaal gebruik is in de taalles en hoe je je leerlingen “taalankers” biedt zodat ze je ook nog antwoord geven in de doeltaal

docentenkamer Roncalli

Sebastiaan Dönszelmann leert je de doeltaal (Frans of Duits) effectief te gebruiken in de les, we gaan oefenen met werkvormen die direct toepasbaar zijn in de les en we bouwen gezamenlijk klassenroutines op.

De training bestaat uit drie bijeenkomsten. De trainingsdagen zijn op:

Vrijdag 2 oktober - Kantoor Nuffic, 09:30 - 16:00 uur

Woensdagmiddag 28 oktober - online, 13:00 - 16:00 uur

Vrijdag 27 november - Kantoor Nuffic, 09:30 - 16:00 uur

Er is plaats voor maximaal 18 deelnemers, met de restrictie maximaal 2 docenten per school. Inschrijvingen worden in behandeling genomen op volgorde van aanmelding. Wanneer het maximum is bereikt worden de overige geïnteresseerde docenten op de reservelijst gezet.

Aanmelden betekent deelname aan alle drie de trainingsdagen.