Amersfoort
OBS De Dubbelster – Earlybird

Amsterdam
Willemsparkschool – TalenT

Andijk
OBS De Piramide - EarlyBird

Apeldoorn
OBS Berg en Bos - EarlyBird

Assen
OBS Emmaschool – EarlyBird

Bruinisse
OBS De Meerpaal – EarlyBird

Brummen
Kindcentrum Het P@rk – EarlyBird

Cabauw
BS Gerardus Majella – TalenT

Capelle aan den IJssel
ICC Port of Holland / PCB De Ontmoeting – EarlyBird

Delft
OBS de Eglantier – EarlyBird
PCBS De Ark – EarlyBird

Den Haag
OBS de Tweemaster – EarlyBird

Dinteloord
Petrus en Paulusschool – EarlyBird

Drunen
OBS JongLeren – EarlyBird

Duiven
PCBS Het Veer – EarlyBird

Ede
Edese Schoolvereniging – EarlyBird

Eesveen
OBS de Driesprong – EarlyBird

Eindhoven
BS De Klimboom - TalenT

Enschede
Enschedese Schoolvereniging – EarlyBird

Fijnaart
OBS de Springplank – EarlyBird

Geldermalsen
OBS Jan Harmenshof – TalenT

Goedereede
CBS Eben Haëzerschool – EarlyBird

Harmelen
OBS de Horizon – EarlyBird

Hasselt
OBS Genne – EarlyBird

Holwerd
IBS De Tsjelke – Cedin

Hoofddorp
Klavertje Vier – EarlyBird

Hoogkarspel
Meester Spigtschool – EarlyBird

Krimpen aan de Lek
Floraschool – EarlyBird

Krimpen aan den IJssel
Het Octaaf – EarlyBird

Leiden
De Zijlwijkschool – EarlyBird
St. Josephschool - EarlyBird

Leiderdorp
Katholieke Daltonschool de Leeuwerik - EarlyBird

Maassluis
IKC het Balkon – EarlyBird

Maastricht
Vlinderboom – EarlyBird

Nieuw-Vennep
Antoniusschool – EarlyBird

Nijbeets
OBS de Jasker – Cedin

Noordwijk
CBS Hoffenne – EarlyBird
De Noordwijkse school – EarlyBird

Oldemarkt
IKC de Ark – EarlyBird

Ottoland
Eben-Haëzerschool – EarlyBird

Poeldijk
RKBS de Nieuwe Weg – EarlyBird

Reeuwijk
OBS de Venen – EarlyBird

Ridderkerk
Basisschool de Noord – EarlyBird

Roosendaal
RKBS Lavoor – EarlyBird

Rotterdam
CBS Beatrixschool – EarlyBird

Rozendaal
Dorpsschool Rozendaal – EarlyBird

Steenwijk
Beatrixschool – EarlyBird
School B – EarlyBird

Tilburg
OBS de Blaak – EarlyBird

Utrecht
KBS Wijzer aan de Vecht – EarlyBird
Op De Groene Alm – EarlyBird
St. Jan de Doperschool – EarlyBird

Veenendaal
CBS Alex – TalenT
CBS Tamim – TalenT

Voorhout
PCBS de Regenboog – EarlyBird

Voorschoten
OBS de Vos, locatie Multatulilaan – EarlyBird
OBS de Vos, locatie Ter Lips – EarlyBird

Vught
Koningslinde – EarlyBird

Waalwijk
PCBS Juliana van Stolbergschool – EarlyBird

Warnsveld
OBS de Fontein – EarlyBird

Westervoort
KBS de Brug – EarlyBird

Wezep
Wereldweide – EarlyBird

Wijk bij Duurstede
De Horn – TalenT

Woensdrecht
BS De Poorte – EarlyBird

Zevenbergen
OBS de Boemerang – EarlyBird

Zoeterwoude
Bernardusschool – EarlyBird

Zwartsluis
OBS Aremberg – EarlyBird

Zwijndrecht
BS de Develhoek – EarlyBird
OBS de Tandem – EarlyBird

Zwolle
CBS de Duyvencamp – EarlyBird
Christelijke Daltonschool Koningin Emma – EarlyBird