Voorwaarden en dienstverlening
Voorwaarden
Uw instelling moet voldoen aan de volgende voorwaarden:
- U accepteert de HEC-bursaal, zoals bevestigd in de toelatingsbrief.
- U geeft de HEC-student adequate begeleiding.
- U zorgt ervoor dat het instellingsgeld voor de maximumperiode van 48 maanden (de maximale duur van de PhD-beurs) of 60 maanden (de maximale duur van de master met aansluitend een PhD-beurs) het overeengekomen bedrag niet zal overschrijden. Onder meer de kosten voor de verdediging van het proefschrift moeten hierbij zijn inbegrepen.
- U vraagt namens de student een MVV aan (de HEC betaalt u de visumkosten via de Nuffic terug).
- U zorgt voor de huisvesting van de student.
- U brengt regelmatig verslag uit aan de Nuffic over de voortgang van de student.
- U informeert de Nuffic als er veranderingen worden aangebracht in de manier waarop het in de toelatingsbrief afgesproken programma wordt uitgevoerd.
- U informeert de Nuffic zodra u de HEC-student toestemming geeft om het land van herkomst te bezoeken.
- U kent de doctorsgraad toe nadat de student het in de toelatingsbrief afgesproken programma succesvol en binnen de periode van 48 maanden (de maximale duur van de PhD-beurs) of 60 maanden (de maximale duur van de master met aansluitend een PhD-beurs) heeft volbracht.
Dienstverlening Nuffic
De Nuffic:
- adviseert de student tijdens zijn/haar verblijf in Nederland;
- zorgt voor de verzekering;
- zorgt ervoor dat de student weet waar hij/zij terecht kan met vragen;
- zorgt ervoor dat de studievoortgang van de student wordt bewaakt;
- verzorgt betalingen aan de Nederlandse gastinstellingen;
- verzorgt de betaling van de maandtoelagen aan de studenten;
- rapporteert inhoudelijk en financieel aan de HEC;
- adviseert de HEC wanneer zich problemen voordoen tijdens het verblijf van de student in Nederland.

