Study in Holland-film wint Gouden Reiger 2009

08 dec 2009

Maandag 7 december vond de uitreiking plaats tijdens het Keying into the Brain-festival in Amsterdam. De promotiefilm, gemaakt door Stetz in opdracht van de Nuffic, won in de categorie 'Film en Video'.

Study in Holland-film wint Gouden Reiger 2009

Het jaarlijkse Keying into the Brain-festival beloonde de promotiefilm van Study in Holland met een Gouden Reiger. Een multidisciplinaire jury reikte de prijzen uit aan elf van honderd ingezonden films en websites. 

De jury, bestaande uit veertien ervaren vakmensen op het gebied van communicatie en multimedia, was verrast door de hoge kwaliteit van alle inzendingen.
 

Vernieuwend en creatief

"Een vernieuwende en creatieve film, waarin internationale studenten kennismaken met Nederland en waarin op speelse wijze wordt omgegaan met de clichébeelden van Nederland," volgens juryvoorzitter Leo Schepman. De Study in Holland-film won in de categorie 'Film en Video'.

 

Share |