NVAO-seminar: Good Practices in Internationalisation
De NVAO organiseert op donderdag 12 januari 2012 in eigen huis in Den Haag het seminar "Good Practices in Internationalisation". Het uitwisselen van goede internationaliseringspraktijken op opleidingsniveau staat tijdens het seminar centraal.
Evenement details| Wanneer | 12 Jan 2012 |
|---|---|
| Waar | NVAO, Den Haag |
| Meer informatie | www.nvao.net |
Het seminar begint om 10.45 uur (vanaf 10.00 uur ontvangst) en duurt tot ca. 16.00 uur.
Deelnemers kunnen good practices indienen. Deze kunnen betrekking hebben op een van de standaarden die worden gebruikt in het kader van het bijzonder kwaliteitskenmerk internationalisering. Het gaat hierbij om Vision, Learning Outcomes, Teaching and Learning, Staff en Students.
Programma
Een aantal instellingen wordt uitgenodigd om hun good practice tijdens het seminar te presenteren. Het publiek stelt hier vervolgens vragen over en kiest de beste good practice uit.
Internationaliseringsexperts Hans de Wit van de Hogeschool van Amsterdam en Frederik de Decker van de Associatie Gent voeren tijdens het seminar een interactieve discussie met het publiek.
Tijdens het seminar wordt het Good Practices in Internationalisation Platform (GPIP) geïntroduceerd; de website waarop opleidingen goede internationaliseringspraktijken kunnen delen én raadplegen.
Naast deze interactieve component geeft Eva Egron Polak van de International Association of Universities (IAU) een toelichting op internationaliseringstrends in het hoger onderwijs.
Bas Wegewijs presenteert vanuit Nuffic het CoRe 2 project. Hij zal ingaan op het gebruik van learning outcomes in een internationale context.
Rolf Heusser van het Europees Consortium voor Accreditatie (ECA) informeert het publiek over de laatste ontwikkelingen betreffende het Europees certificaat voor de kwaliteit van internationalisering.
Aanmelden
Meer informatie over het seminar en de mogelijkheid om u online aan te melden vindt u op de NVAO-website.