Nuffic ontwikkelt online leeromgeving
De Nuffic wil haar dienstverlening eind 2013 uitbreiden met een online leeromgeving internationalisering. Die ontwikkelen we samen met het Europees Platform in het project LINE (Leeromgeving Internationalisering Nuffic en EPF). De leeromgeving moet de kennis over en professionalisering van internationalisering in het voortgezet en hoger onderwijs vergroten.
Via de te ontwikkelen online leeromgeving ontsluiten we samen met het Europees Platform onze kennis en informatie over internationalisering. Dat gebeurt in de vorm van algemene informatie en in leermodules.
Inhoud leeromgeving
De leeromgeving moet een combinatie worden van theoretische en praktische informatie over internationalisering, ingedeeld op thema en per sector. Daarin worden onder andere best practices en actuele kennis opgenomen uit het voortgezet en hoger onderwijs. Thema’s zijn onder andere marketing, duurzaamheid en kwaliteit, beleidsplan en strategie, en wet- en regelgeving.
Voor het hoger onderwijs bestaat de doelgroep van de leeromgeving uit opleidingsmanagers en beleidsmedewerkers (internationalisering). In het project onderzoeken we ook de mogelijkheid voor de doelgroepen om zelf ontwikkelde modules over internationalisering in de leeromgeving te publiceren.
Uw hulp is nodig
Om LINE zo goed mogelijk te laten aansluiten bij de wensen en behoeften van de doelgroepen in het hoger onderwijs, willen wij graag met deze experts samenwerken in dit project. Hebt u interesse om mee te werken aan LINE of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met Susanne Feiertag via het algemene nummer van de Nuffic: 070 4260 260.

