05-12-2011: Nieuw postadres IND per 1 november 2011

Met het invoeren van het nieuwe informatiesysteem INDiGO bij de IND worden ook de postadressen aangepast. Dit zijn postadressen bij de Justitiële Informatiedienst (JustID) in Almelo. JustID digitaliseert de ingekomen post voor de digitale dossiers, waarmee de IND gaat werken door de komst van INDiGO.

Alle post voor het verblijfsdoel Studie kan vanaf heden naar het volgende postadres:

Immigratie- en Naturalisatiedienst
T.a.v. Klantdirectie Regulier Economisch
Postbus 245
7600 AE Almelo

Dit postadres geldt voor alle post voor het verblijfsdoel Studie: MVV, TEV, VVR na MVV, VVR zonder MVV, REF en verlengingen. 
 

Loket Studie krijgt BZK e-mailadres

In februari 2011 zijn de e-mailadressen van de IND veranderd in BZK-e-mailadressen. Helaas was dit voor de e-mailadressen van Loket Studie onverhoopt niet gebeurd. Met ingang van heden is dit hersteld. Concreet betekent dit dat
…@ind.minjus.nl is veranderd in …@ind.minbzk.nl. Wij verzoeken u het e-mailadres aan te passen in uw administratie.

Voor de volledigheid vindt u hieronder de e-mailadressen van het Loket Studie.

  • Verkort@ind.minbzk.nl (voor vragen over MVV, TEV, VVR na MVV)
  • StudieDenBosch@ind.minbzk.nl (voor vragen over VVR zonder MVV)
  • ProeftuinStudieRef@ind.minbzk.nl (voor vragen over proeftuin VVR zonder MVV)
     

Voor vragen kunt u ook contact opnemen met de infolijn van het Loket Studie via
070-7795672.

Dit bericht is opgesteld in samenwerking met de IND.

Logo IND

Laatste wijziging: 02-07-2012 16:06
Kwam deze informatie van pas?